Beykoz Riva Elmas Burnu Kadınlar Plajı

BEYKOZ RİVA ELMAS BURNU KADINLAR PLAJI

0537 830 73 86 – 0541 520 72 04

Firmamız 1986 Yılından Günümüze Taşımacılık Sektöründe Faaliyetlerini Devam Ettirmektedir. Bu Anlamda Bayan Plajına 2006 Yılından Günümüze Hizmet Vermekteyiz. Hizmetlerimize Düzenli, Disiplinli Ve İnsan İlişkilerini Ön Planda Tutarak Devam Etmek En Önemli Hedeflerimizden Biridir.

Plajımızda Tüm Çalışan Personel Ve Can Kurtaranlarımız Bayandır. Giyinme Kabinleri, Duşlar, Mescid Ve Sağlık Ekibi Mevcuttur.
Plajı’mızda Dilerseniz Ücretli Olarak Şezlong, Kabin Ve Şemsiye kiralayabilirsiniz.

Yeme İçme Size Aittir. İsterseniz Evinizden veya Plajımızda Ücretli Olarakta Temin Edebilirsiniz.

Not: Plajımız Haftanın 4 Günü Bayanlara Hizmet Vermektedir. Salı – Çarşamba – Perşembe – Cuma Günleridir.

Not: Avrupa Yakası İçin 0-6 Yaş Çocuklar Ücretsiz. 7-9 Yaş Çocuklar “40 TL”Dir.Araçta Koltuk Verilmektedir. 10 Yaş Dahil Herkes Tam Ücret 60 TL dir. 8 Yaşından Büyük Erkek Çocukları Plaja Alınmamaktadır. Plaj Girişinde Çocuklarınızın Nüfus Cüzdanı İle Gelinmesi Gerekmektedir.

Not: Anadolu Yakası İçin 0-6 Yaş Çocuklar Ücretsiz. 7-9 Yaş Çocuklar “30 TL”Dir.Araçta Koltuk Verilmektedir. 10 Yaş Dahil Herkes Tam Ücret 50 TL dir. 8 Yaşından Büyük Erkek Çocukları Plaja Alınmamaktadır. Plaj Girişinde Çocuklarınızın Nüfus Cüzdanı İle Gelinmesi Gerekmektedir.

Plajımız yeni bir yaz sezonunda sizlere kapılarını açmıştır. İSTANBUL’UN gürültüsünden uzak mavinin ve yeşilin huzur veren sessizliğinde Riva Elmasburnu Kadınlar Plajı’nda güneşle iç içe günü birlik tatil keyfinizde siz değerli bayanlarımızı da plajımızda misafir etmekten mutluluk duyarız. Haftanın 4 günü siz değerli bayanlarımızın gönül rahatlığıyla denize girebileceği, piknik yapabileceği, plajın içinde bulunan camide ibadetlerinizi yerine getirebileceğiniz ve çocuklarınızın eğlenebileceği oyun parkı bulunmaktadır. Ayrıca elektrikli araçlar ile buralara rahatlıkla gezip ulaşabilmektesiniz. Wc, duş kabinlerine ve soyunma odalarına ücretsiz girilebilmektedir. Servislerimiz Sizleri, evlerinize en yakın merkezi noktalardan alıp tekrar aynı noktalara bırakmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir