Moda Turizm olarak personel,okul,vip transfer hizmetleri, kültür turları,gezi ve piknik organizasyonları, tekne turları ve organizasyonları,filo araç kiralama hizmetleri ile siz değerli müşterilerimizin tüm ulaşım konularında güvenli çözüm ortağı olmaya devam etmekteyiz.

Moda Turizm ile günde binlerce öğrenci okullarına, onbinlerce personel işyerlerine kaliteli ve güvenli bir şekilde ulaşmaktadır.

Sosyal Sorumluluklarımız
Gelecek nesillere bırakabileceğimiz yaşanabilir bir dünya için, sosyal sorumluluklarımız olduğu bilinci yaşam içerisinde var oluşumuzdan bu yana asıl görevlerimizdendir. ModaTurizm ailesi olarak yer aldığımız tüm sosyal projelerde etkin rol oynamak imkanlarımızı maksimum düzeyde kullanmak önem derecemizde ilk sırayı almaktadır.

Bizleri var eden toplumsal değerlerimiz ve ilkelerimiz için “hep beraber hep birlikte” sloganımızla ile yolumuza devam ediyoruz.

TAKIM ARKADAŞLARIMIZ:

ModaTurizm olarak çalışma arkadaşlarımızın kişisel gelişimlerini ileriye taşımak, hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak için İletişim teknikleri,Müşteri memnuniyeti gibi konularda belirli dönemlerde eğitimler düzenlemekteyiz.

SÜRÜCÜLERİMİZ:

Öncelikli olarak Güvenli sürüş teknikleri,İlk yardım,Sürücü ve yolcu güvenliği gibi temel konularda tedarikçilerimize ve sürücülerimize belirli zamanlarda eğitimler düzenlemekteyiz.

Vizyonumuz

Taşımacılık sektöründe mükemmelliği sağlayarak lider konuma gelmek ve uluslararası platformda yer almak.

Misyonumuz

Hizmet vermiş olduğumuz sektörde konfor,emniyet ve zamanı hedef alarak müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak ulaşımda mükemmelliği sağlamak.

Temel Değerlerimiz

Dürüstlük
Güvenirlik
Yaratıcılık
Verimlilik
Mükemmeliyetçilik
Dakiklik / Disiplin
Profesyonel Ekip Çalışması
Yeniliğe/Değişime Açık Olmak
Karşılıklı Sevgi ve Saygı
Müşteri ve Çalışanlarımızın Mutluluğu